Droga do własnego domu w trzy miesiące

Zapoznaj się z poszczególnymi etapami budowy Twojego domu. Dzięki nim dowiesz się na co zwracać uwagę przy wyborze działki, projektu, technologii oraz jakich formalności dopełnić.

1. WYBÓR ODPOWIEDNIEJ DZIAŁKI
Jeżeli nie macie działki na której stanie Wasz wymarzony dom, wskazując nam kierunek lokalizacji jaki najbardziej Wam odpowiada przygotujemy propozycje zakupu gruntów korzystając z baz danych największych biur obrotu nieruchomościami.

2. WYBÓR PROJEKTU
Jest to jedna z najważniejszych decyzji jaką musicie podjąć. Wachlarz możliwości jest ogromny. Wybierając z dziesiątek propozycji projektów gotowych lub decydując się na jeden z naszych projektów modelowych. Najważniejsze, żeby wybór najlepszego dla Was projektu był dokładnie przemyślany.

3. WYBÓR TECHNOLOGII
Każdy z nas ma inne upodobania i preferencje dotyczące przedmiotów, które nas otaczają. Jedni preferują masywne, ceramiczne konstrukcje dające poczucie bezpieczeństwa inni czują się doskonale w otoczeniu ciepła i piękna jakie daje nam drewno. Tylko od Was zależy z jakiego materiału zbudujemy Wasz wymarzony dom.

4. REALIZACJA PROJEKTU

Mając już wyobrażenie naszego wymarzonego domu musimy przystąpić do działania aby on powstał.

Po otrzymaniu stosownych pozwoleń i uzgodnień formalnych przystępujemy do wykonania pierwszego ważnego elementu jaki jest fundament.

- PRODUKCJA
Zanim prace fundamentowe zostaną ukończone wszystkie niezbędne elementy domu są przygotowywane w warunkach fabrycznych. Po przejściu pozytywnych odbiorów jakościowych dostarczane są na miejsce budowy.

- MONTAŻ
W zaledwie kilka dni wyspecjalizowane brygady montują konstrukcję budynku. Wszystkie prefabrykowane elementy, z których składa się konstrukcja domu są gotowe do dalszych prac wykończeniowych.

- WYKOŃCZENIE
Ostatnim elementem wieńczącym dzieło powstawania domu jest jego wykończenie. To co było jeszcze niedawno w Waszych głowach wreszcie nabiera rzeczywistego kształtu.

Po 3 miesiącach przekazujemy klucze do Waszych marzeń.

gwarancję zapewnia DEXTER DOMY